lamello_101801desd
lamello_101801desd_2
lamello_101801desd_3
lamello_101801desd_4
lamello_101801desd_5
lamello_101801desd_6
lamello_101801desd_7
lamello_101801desd_8
lamello_101801desd_9
lamello_101801desd_10
lamello_101801desd_11
lamello_101801desd_12
lamello_101801desd_13
lamello_101801desd_14
lamello_101801desd_15
lamello_101801desd
lamello_101801desd_2
lamello_101801desd_3
lamello_101801desd_4
lamello_101801desd_5
lamello_101801desd_6
lamello_101801desd_7
lamello_101801desd_8
lamello_101801desd_9
lamello_101801desd_10
lamello_101801desd_11
lamello_101801desd_12
lamello_101801desd_13
lamello_101801desd_14
lamello_101801desd_15
LAMELLO Zeta P2 18V accu-groeffreesmachine in systainer (2x 4,0Ah accu + lader) - 101801DESD
 1.906,31 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • Zeta P2 snoerloos
  • 2 x accu18V, LiHD 4.0 Ah
  • Lader ASC 55, Stecker Typ C Euro
  • Profielgroeffrees diamant
  • Haakse aanslag
  • Aansluiting voor stofafzuiging 36 mm
  • Schijf voor hoeken
  • Opsteekplaatje 2 mm
  • Opsteekplaatje 4 mm
  • Gereedschapsset
  • P-System boormal incl. boor
  • Stofzak
Productomschrijving
  • Draadloze groeffreesmachine voor de productie van de vormvaste groef van het P-System
  • Extreem snelle, tijdbesparende verbindingsmethode - Frezen. Verbinden. Afgewerkt.
  • Maximale bewegingsvrijheid in de fabriek of op de bouwplaats
  • Groot assortiment verbinders voor verschillende toepassingen
  • Dezelfde toepassingsvoordelen als het bekende Lamello systeem met houten lamellen
Toepassingen
  • Productie van P-System-groeven in de meubelbouw, interieurbouw of winkelinrichting
  • Snelle lijmhulp voor veel hoekverbindingen van houtmaterialen
  • Productie van objecten met verschillende hoeken, met een korte voorbereidingstijd
  • Snelle bouw van prototypen in CNC-productiebedrijven
  • Even efficiënt en precies op de bouwplaats als in de werkplaats
Eigenschappen
  • Snelle verbinding: Extreem snelle verbinding met een Zeta P-2 accu machine
  • Stabiliserende aanslaghoek: Maak snel en nauwkeurig hoekverbindingen zonder vooraf te markeren
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Capaciteit (accu): 4 Ah
  • Type groeffreesmachine: Lamellenfreesmachine
  • UN-code: UN3481
  • Aantal meegeleverde accu's: 2
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: LAMELLO
  • EAN: 7640348846996
  • Artikelnummer leverancier: LAMELLO 101801DESD
Accuspanning
18 V
Capaciteit (accu)
4 Ah
Type groeffreesmachine
Lamellenfreesmachine
Un-code
UN3481
Aantal meegeleverde accu's
2
Geluidsvermogensniveau
90 dB
Diameter zijgaten
M4 mm
Snijder opzetstuk
Geschroefd
Maximale bewerkingsdiepte
20 mm
Hand-arm zwaaien
0.7 m/s2
Diameter mesnaaf
22 mm
Spanning
18 V
Toerental
9000 min -1
Productgewicht
3.700 kg
Geluidsdrukniveau
79 dB
Beschermingsklasse
III
Secundaire gaten steekcirkeldiameter
36 mm